edge

Podziel się ze znajomymi:

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.

Przykład upomnienia z powodu nieuregulowania faktury. Poniżej dokument do pobrania w plikach .doc i .pdf.
......................., dnia............

Adresat:................................

UPOMNIENIE Z POWODU NIEUREGULOWANIA FAKTURY


Szanowni Państwo,

do tej pory usiłowaliśmy na wiele różnych sposobów otrzymać od Państwa zaległą płatność za fakturę numer .........................., wystawioną w dniu................................. . Ponadto wychodząc Waszej firmie na przeciw kilkukrotnie przedłużyliśmy termin zapłaty, wychodziliśmy z propozycją zmniejszenia odsetek, zaciągnięcia kredytu oraz wspólne rozmowy, które mogłyby rozwiązać powyższy problem. Z uwagi na brak reakcji ze strony Państwa Firmy oraz po wyczerpaniu wszelkich możliwości poprosiliśmy prawnika, który stwierdził, iż możliwych jest kilka sposobów prawnych na wyegzekwowanie powstałego zadłużenia.
Z uwagi na kilkuletnią współpracę wychodzimy z propozycją ostatecznego przełożenia terminu płatności na dzień ............................. . W celu uniknięcia postępowania sądowego prosimy o nadesłanie przelewu na kwotę ........................ do dnia …………………………. . Inaczej będziemy zmuszeni wyjść na drogę postępowania sądowego, czego zdecydowanie wolelibyśmy uniknąć.

.


Z poważaniem,

....................................................
(podpis)

Pliki do pobrania: