Podziel się ze znajomymi:

Najnowsze dokumenty:

Podanie o dofinansowanie okularów

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i Nazwisko Osoby Decyzyjnej lub Nazwa Instytucji] [Stanowisko, jeśli dotyczy] [Adres instytucji] [Kod pocztowy, Miasto] Szanowny Panie/Pani...

Podanie o dodatkowe lekcje polskiego

[Imię i Nazwisko Rodzica lub Opiekuna] [Data][Adres zamieszkania] [Kod pocztowy, Miasto] [Telefon kontaktowy] [Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i Nazwisko Dyrektora/Dyrektorki] [Nazwa Szkoły] [Adres szkoły] [Kod pocztowy, Miasto]     Szanowny...

Podanie o deputat drewna

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Nazwa Organizacji / Instytucji] [Adres Organizacji / Instytucji] [Miasto, Kod pocztowy] [Osoba do kontaktu / Dział] Szanowny Panie/Szanowna Pani,...

Podanie o demontaż grzejnika

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i Nazwisko Zarządcy / Administratora Budynku / Właściciela] [Stanowisko] [Nazwa Firmy / Wspólnoty Mieszkaniowej] [Adres] [Miasto, Kod pocztowy]...

Podanie o delegację na szkolenie

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i nazwisko przełożonego] [Stanowisko] [Adres firmy] Szanowny Panie/Szanowna Pani [Nazwisko], Zwracam się z prośbą o zatwierdzenie mojego udziału...

Podanie o darmowe obiady w szkole

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    Szkoła [Nazwa Szkoły] Adres szkoły Kod pocztowy, Miasto Szanowny Panie Dyrektorze/Pani Dyrektor [lub odpowiednia forma zwrócenia], Zwracam się z...

Podanie o dalsze zatrudnienie

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i nazwisko przełożonego][Stanowisko][Nazwa firmy][Adres firmy][Miasto, kod pocztowy] Szanowny Panie/Pani [Nazwisko przełożonego], Zwracam się z...

Podanie o cofnięcie wypowiedzenia

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i nazwisko przełożonego][Stanowisko][Adres firmy] Szanowny Panie/Pani [Nazwisko], zwracam się z uprzejmą prośbą o cofnięcie wypowiedzenia umowy o...

Podanie o całoroczne zwolnienie z WF

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Imię i nazwisko nauczyciela/dyrektora][Stanowisko][Nazwa szkoły/uczelni][Adres szkoły/uczelni]   Szanowny Panie/Pani [Nazwisko], zwracam się z...

Podanie o budowę placu zabaw

[Imię i nazwisko][Adres zamieszkania][Kod pocztowy, Miasto][Numer telefonu][Adres e-mail][Miasto, Data]    [Urząd Miasta/Gmina] [Wydział Infrastruktury i Inwestycji / Wydział Spraw Społecznych] [Adres] [Kod pocztowy, Miasto] Dotyczy: Podanie o budowę placu...

Podanie o darowiznę

[Imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Kod pocztowy, Miasto]
[Numer telefonu]
[Adres e-mail]

[Miasto, Data]

 

 

[Imię i Nazwisko Odbiorcy Podania]
[Stanowisko]
[Nazwa Instytucji/Organizacji]
[Adres Instytucji/Organizacji]

Szanowny/a Pan/Pani [Nazwisko],

zwracam się z uprzednim podaniem o udzielenie darowizny na rzecz [cel darowizny, np. działalność charytatywna, wsparcie finansowe, itp.].

Jestem [krótki opis twojego statusu, np. studentem, pracownikiem, przedstawicielem organizacji] i zauważyłem/am, że [krótka argumentacja, dlaczego uważasz, że darowizna jest potrzebna].

W związku z powyższym, chciałbym/chciałabym prosić o rozważenie możliwości wsparcia [cel darowizny] w formie darowizny. Wierzę, że Państwa wsparcie znacząco przyczyni się do [cel, na który zostanie przeznaczona darowizna, np. poprawy warunków życia, edukacji, itp.].

W załączeniu przesyłam wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające cel darowizny oraz jej zasadność [jeżeli dotyczy].

Z góry dziękuję za poświęcony czas i rozważenie mojego wniosku. Oczekuję na Państwa odpowiedź i jestem otwarty/a na wszelkie dodatkowe pytania czy wyjaśnienia.

Z wyrazami szacunku,

[Imię i nazwisko]
[Podpis (jeżeli podanie jest wysyłane w formie papierowej)]

Pobierz dokument jako plik Word do edycji, lub PDF z przykładowym układem.
Darmowe pliki do druku.

 

Dlaczego Skorzystać z Naszego Darmowego Wzoru Podania o Darowiznę?

Różne życiowe sytuacje mogą zmusić nas do zwrócenia się z prośbą o wsparcie finansowe. Czy to dla organizacji charytatywnej, dla realizacji projektu społecznego, czy też innego ważnego celu – kluczowym elementem w tym procesie jest profesjonalnie napisane podanie. Nasz darmowy wzór podania o darowiznę jest doskonałym punktem wyjścia dla każdego, kto chce zwrócić się z takim wnioskiem w sposób formalny i zorganizowany.

Co Sprawia, że Nasz Wzór Jest Wartościowy?

1. Profesjonalizm: Wzór został przygotowany w sposób profesjonalny, co od razu ułatwia komunikację między stronami. Nie jest to tylko kwestia estetyki; dobrze napisane podanie zwiększa szanse na pozytywną odpowiedź.

2. Uniwersalność: Nasz wzór jest uniwersalny. Możesz go dostosować do różnych sytuacji i celów, zarówno jeżeli jesteś indywidualną osobą, jak i przedstawicielem organizacji.

3. Pełna Instrukcja: Wzór zawiera wszelkie niezbędne punkty i objaśnienia, dzięki którym nawet osoba nieobeznana z formalnościami łatwo zrozumie, jak go wypełnić.

4. Oszczędność Czasu: Pisząc podanie od podstaw, można spędzić na tym sporo czasu, szczególnie jeśli nie jesteśmy pewni, co dokładnie powinno się w nim znaleźć. Nasz wzór to gotowe rozwiązanie, które możesz dostosować w kilku minutach.

5. Bezpłatność: Oferujemy ten wzór w pełni za darmo. Nie musisz płacić za profesjonalną pomoc, aby stworzyć przekonujące podanie.

Jak Skorzystać z Naszego Wzoru?

1. Pobranie: Wzór jest dostępny do pobrania w kilku popularnych formatach, co umożliwia łatwe edytowanie.

2. Personalizacja: Dostosuj treść zgodnie z własnymi potrzebami. Nie zapomnij o zamieszczeniu wszystkich potrzebnych załączników.

3. Podgląd i Korekta: Zawsze warto poprosić kogoś o przeczytanie podania przed wysłaniem, aby upewnić się, że jest wolne od błędów i niejasności.

4. Wysyłka: Upewnij się, że znasz adres oraz formę, w jakiej podanie powinno być wysłane (email, poczta tradycyjna, itd.).

5. Archiwizacja: Zachowaj kopię wysłanego podania i załączników dla własnych potrzeb. Może się to przydać w przyszłości.

W dzisiejszych czasach umiejętność profesjonalnej komunikacji jest kluczem do sukcesu w wielu dziedzinach. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą indywidualną, czy reprezentujesz organizację, nasz wzór podania o darowiznę pomoże Ci w tym zadaniu. Nie czekaj, skorzystaj z naszego darmowego wzoru już dzisiaj!

Share This