edge

Podziel się ze znajomymi:

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.

Przykład Oświadczenia autora pracy dyplomowej: pracy licencjackiej, lub magisterskiej, którym można się wzorować przy pisaniu własnego oświadczenia. Poniżej dokument do pobrania w plikach .doc i .pdf.Oświadczenie Autora pracy


Świadom odpowiedzialności prawnej oświadczam, że niniejsza praca dyplomowa pod tytułem ..................................................................................................................................... została napisana przeze mnie samodzielnie i nie zawiera treści uzyskanych w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych – to jest Dziennik Ustaw z 2006 roku, Numer 90, pozycja 631 z późniejszymi zmianami).

Oświadczam, że przedstawiona praca nie była wcześniej przedmiotem procedur związanych z uzyskaniem tytułu zawodowego w szkole wyższej.


Data i podpis autora pracy ..............................
Pliki do pobrania: