edge

Podziel się ze znajomymi:

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.

Przykładowa prośba o odroczenie płatności podatku VAT. Przykładem tym można się dowolnie wzorować tworząc swój dokument. Nasz wzór może służyć jako inspiracja, ale może też zostać wykorzystany metodą "kopiuj-wklej" . Poniżej wzór dokumentu do pobrania w plikach .doc i .pdf.
……………………………………………………………………
(imię i nazwisko)

…………………………………………………….……….…….
(adres do korespondencji)

…….……………………..
(miejscowość i data)


Urząd Skarbowy
ul. ………………….
……. - ……… …………………..
Prośba o odroczenie płatności podatku VAT


Niniejszym pismem zwracam się z prośbą o tymczasowe odroczenie płatności podatku VAT za miesiąc października bieżącego roku w kwocie 5000 zł do dnia 30 listopada 2017 r.


UzasadnienieGłównym źródłem utrzymania mojego przedsiębiorstwa jest produkcja ozdób świątecznych dla turystów, którzy odwiedzają nasze miasto. Moimi odbiorcami są małe sklepy z ozdobami świątecznymi. Sklepiki te z kolei są w stanie odebrać przygotowany przeze mnie asortyment jedynie wtedy kiedy uzyskają trzy miesięczną prolongatę płatności. W związku z czym płatności trafią na moje konto w listopadzie. W chwili obecnej w moim przedsiębiorstwie nastąpiły poważne kłopoty z płynnością finansową.

Mając na uwadze powyższe proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.………………………..


Pliki do pobrania: