edge

Podziel się ze znajomymi:

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.

Przykładowa prośba o zwrot podatku VAT wytwórcy wyrobów rękodzieła ludowego i artystycznego. Przykładem tym można się dowolnie wzorować tworząc swój dokument. Nasz wzór może służyć jako inspiracja, ale może też zostać wykorzystany metodą "kopiuj-wklej" . Poniżej wzór dokumentu do pobrania w plikach .doc i .pdf.
………………………………………………
(imię i nazwisko)

………………………………………………
(adres do korespondencji)

…….……………………..
(miejscowość i data)


Urząd Skarbowy
ul. ………………….
……. - ……… …………………..
Prośba o zwrot podatku VAT wytwórcy wyrobów rękodzieła ludowego i artystycznegoNiniejszym pismem zwracam się z prośbą o zwrot podatku VAT za miesiąc wrzesień …………. roku w kwocie 5600 zł.UzasadnienieJa ……………………………………… oświadczam, że prowadzę działalność gospodarczą związaną z wytwarzaniem wyrobów rękodzieła ludowego i artystycznego. Posiadam liczne certyfikaty krajowych komisji etnograficznych i artystycznych. W dniu ………………… zarejestrowałem swoją firmą, ponadto prowadzę ewidencję na potrzeby podatku VAT, który to został w całości naliczony i zapłacony przy zakupach towarów.
W związku z powyższym swoją prośbę uważam za zasadną.


…………………………..


Pliki do pobrania: